ЯК ЗАРОБИТИ НА НЕРУХОМОСТІ ДО 50%

💵 Інвестиції в нерухомість – один із найпопулярніших на сьогоднішній день способів високодохідного заробітку.

Житловий комплекс «Синергія Сіті» від Kvartal Group (Квартал Груп) цікавий потенційним інвесторам, адже має ряд переваг, які збільшують його інвестиційну привабливість і дозволяють отримати вищий прибуток при перепродажу чи здачі в оренду.

На конретному прикладі ми прорахували вигоду придбання квартири 52 м2:

💰Різниця між купівлею даної квартири на початковій стадії будівництва (1 місяць) і на стадії готової коробки будинку (8 місяць) може становити 44%.

А на этапі введення в експлуатацію та отриманні документів дохідність може досягти понад 50%.

☑️ Дані розрахунки підтверджуються цінами у вже збудованих наших будинках🏢.

Обирайте бажане планування на сайті та замовляйте консультацію спеціалісту відділу продажів, який надасть інформацію щодо актуальних цін та допоможе вирахувати прибуткову частину.

Етапи інвестування в нерухомість

❇️ Ідеальний варіант – придбати квартиру на початку будівництва. Різниця між купівлею квартири на стадії котловану і перепродажем уже готового житла після введення будинку в експлуатацію може становити в середньому до 50%. А якщо продати житло на етапі завершення комплексу, прибуток може сягати до 80-100%.

❇️ Менш ризикована інвестиція – на пізніх етапах будівництва, але і такий варіант дозволяє отримати прибуток у розмірі до 30%. У цьому випадку лишається дочекатися здачі будинку, продати квартиру й отримати прибуток.

❇️ Безризоковий варіант, але найбільш довгостроковий – це купити житло в зданому будинку та дочекатися коли комплекс добудують. Але поки чекаєте, можна зробити ремонт та здавати квартиру в оренду.

На сьогодні найвищу ліквідність мають житлові комплекси

  • Які зведені надійними забудовниками, що здали не один будинок, зуміли заробити лояльність клієнтів, утримати темпи будівництва і вибрати правильний формат ЖК;
  • Відповідають тренду на житлові комплекси з розвиненою та продуманою інфраструктурою типу «місто в місті», яка дозволяє жити, працювати та відпочивати, не виходячи з комплексу;
  • Які знаходяться за містом (у зв’язку з пандемією і посиленням попиту як в Україні, так і в Європі на заміське житло біля парків, лісів, річок);
  • Мають квартири з сучасним плануванням із терасою чи балконом;
  • найбільш ліквідними вважають однокімнатні квартири площею 36–42 м2 та двокімнатні – 52–72 м2.

Інвестори з досвідом купують Сінгергія Сіті – Kvartal Group.

Записуйтесь на перегляд:

📲067 787 85 97

📲050 820 24 00

ЖК «Синергія Сіті» від 🏗«Kvartal Group»

📍Офіс – м. Ірпінь, вул. Мечникова 108.

Compare listings

Порівняйте